Lütfen bekleyin..
  • Ana Sayfa
  • 24 Haziran 2018 23:23
  • Sitene Ekle
  • RSS
  • Son Haberler
  • Arşiv

Yazarlar

Türkiye’de oldukça yoğun geçen bir seçim mücadelesinin son devresinde, seçmenin adeta “ Bir daha mı? Tövbe!!” dercesine muhalefete yaktığı umut ışığını söndürdüğü ve beklentilerin de üzerine çıkarak AK Parti ile “durmak yok, yola devam” mesajının altını net bir şekilde çizdiği 1 Kasım seçimleri, AK ..
15 Temmuz 2016 gecesi yaşanan alçak ve kanlı darbe girişimini Avrupalı muhataplarımıza anlatmak için 1-4 Ağustos tarihleri arasında TBMM dışişleri komisyonu  üyesi bir grup milletvekili arkadaşlarımızla  görüşmeler yapmak için AB'nin başkenti Brüksel’e gittik.BRÜKSEL’DE  OHAL ..
Günümüz dünyası, çok hızlı bir değişim ve dönüşümün olduğu, bilginin üretilmesi, kullanılması ve aktarılmasına yönelik her alanda (sosyal, siyasal, ekonomik vb.) değişmelerin yaşandığı bir dönem içerisindedir. Bu dönemin özelliği, sosyal hayatımızdaki genel değişmelere temel olan eğitim alanında da ..
Değerli  Dostlar, ülkemizi 2023’e taşıyacak olan kadro ve zihniyeti belirleyecek olan 24 Haziran Seçimlerine giderek yaklaşıyoruz. Liderler sıcak Ramazan ayına rağmen yoğun bir miting trafiği ile şehir şehir dolaşıyorlar.Tabi bu arada, seçimi bir harman vakti olarak gören anket şirketleri i..
"Şu kopan fırtına Türk ordusudur Yâ RabbiSenin uğrunda ölen ordu, budur yâ RabbiTâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmınGalib et; çünkü bu son ordusudur İslâm’ın"Y.Kemal BeyatlıYıl 1071, aylardan Ağustos…Bizans İmparatoru Roman Diyojen, 300 bin kişilik Bizans Ordusu ..
Ülkemizde 1980’li yılara gelene kadar yerleşim yerlerinin idari teşkilatlanmalarında çok fazla bir değişiklik olmamıştı.1980’li yıllara gelindiğinde, nüfus yeterliliğine sahip köy statüsündeki yerleşim yerlerinin Beldelere dönüştürülmesi hız kazandı ve ülkemizde pek çok köy yerle..
Bugün TBMM Başkanını seçecek, meclis başkanının İsmail Kahraman olacağı bir düğüne giderken Cumhurbaşkan'ınından telefon alarak Ankara'ya gelerek MKYK'ya girmesi ile belli idi.Bir haftadır da kabine listeleri havada uçuşuyor. Kimi WhatsApp'tan geliyor, kimini bir internet sitesin..
Milyonlarca öğrencimizin sınav maratonu bitti. Daha dinlenemeden ve soluklanamadan zihinlerinize yeni sorular üşümeye başladı bile:•    Hangi bölüm?•    Hangi meslek?•    Hangi Üniversite?•    Hangi şehir?•    Hat..
                                                                                     ..
Cevabı biliyoruz, tabii ki evet, ancak sadece istemek yetmiyor. Bu konudaki araştırmalara bir göz atalım. Değişim yönetimi konusunda önemli çalışmaları olan John Kotter 1996 yılında “Leading Change” adlı kitabını yayınladı. Burada paylaştığı araştırmasına göre kurumlarda değişim teşebbüslerinin başa..
12 Eylül 1980 askeri darbesinden sonra 6 Kasım 1983 tarihinde yapılan seçimlere Anavatan Partisi (ANAP) ile katılan Turgut ÖZAL, iktidara gelmiş ve Türkiye’de ekonomik, siyasi pek çok önemli değişimin yaşanmasına neden olmuştur.12 Eylül 1980 askeri darbesinden sonra durma noktasına gelen Türkiye..
Yanlış dış politika izlemek, Türkiye’yi Uluslararası alemde yapayalnız bırakmıştır. Güya, bu beyler Orta Doğu’da Osmanlı İmparatorluğunu canlandırmanın düşünü kuruyorlardı! Şuanda komşu, her ülkeyle aramız açık. Mısır, Büyükelçimizi istenmeyen adam ilan etti.  Libya’da, Suriye’de, İsrai..
Namaz Vakitleri
    İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
    03:1605:1412:5816:5420:3022:17
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=