Lütfen bekleyin..
  • Ana Sayfa
  • 18 Aralık 2018 18:42
  • Sitene Ekle
  • RSS
  • Son Haberler
  • Arşiv

Yazarlar

Türkiye’de oldukça yoğun geçen bir seçim mücadelesinin son devresinde, seçmenin adeta “ Bir daha mı? Tövbe!!” dercesine muhalefete yaktığı umut ışığını söndürdüğü ve beklentilerin de üzerine çıkarak AK Parti ile “durmak yok, yola devam” mesajının altını net bir şekilde çizdiği 1 Kasım seçimleri, AK ..
15 Temmuz 2016 gecesi yaşanan alçak ve kanlı darbe girişimini Avrupalı muhataplarımıza anlatmak için 1-4 Ağustos tarihleri arasında TBMM dışişleri komisyonu  üyesi bir grup milletvekili arkadaşlarımızla  görüşmeler yapmak için AB'nin başkenti Brüksel’e gittik.BRÜKSEL’DE  OHAL ..
Günümüz dünyası, çok hızlı bir değişim ve dönüşümün olduğu, bilginin üretilmesi, kullanılması ve aktarılmasına yönelik her alanda (sosyal, siyasal, ekonomik vb.) değişmelerin yaşandığı bir dönem içerisindedir. Bu dönemin özelliği, sosyal hayatımızdaki genel değişmelere temel olan eğitim alanında da ..
Türkiye gezi olayları ile başlayan süreçte sürekli uluslararası operasyonların merkezi oldu. Uluslararası haber kanalları tetikte bekliyor.Türk halkı, 15 Temmuz’da büyük bir demokrasi destanı yazdığında haber kanallarında tık yoktu. Batı’lı müttefiklerimize, dünyanın gözü önünde olan hain d..
"Şu kopan fırtına Türk ordusudur Yâ RabbiSenin uğrunda ölen ordu, budur yâ RabbiTâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmınGalib et; çünkü bu son ordusudur İslâm’ın"Y.Kemal BeyatlıYıl 1071, aylardan Ağustos…Bizans İmparatoru Roman Diyojen, 300 bin kişilik Bizans Ordusu ..
Ülkemizde 1980’li yılara gelene kadar yerleşim yerlerinin idari teşkilatlanmalarında çok fazla bir değişiklik olmamıştı.1980’li yıllara gelindiğinde, nüfus yeterliliğine sahip köy statüsündeki yerleşim yerlerinin Beldelere dönüştürülmesi hız kazandı ve ülkemizde pek çok köy yerle..
Bugün TBMM Başkanını seçecek, meclis başkanının İsmail Kahraman olacağı bir düğüne giderken Cumhurbaşkan'ınından telefon alarak Ankara'ya gelerek MKYK'ya girmesi ile belli idi.Bir haftadır da kabine listeleri havada uçuşuyor. Kimi WhatsApp'tan geliyor, kimini bir internet sitesin..
Milyonlarca öğrencimizin sınav maratonu bitti. Daha dinlenemeden ve soluklanamadan zihinlerinize yeni sorular üşümeye başladı bile:•    Hangi bölüm?•    Hangi meslek?•    Hangi Üniversite?•    Hangi şehir?•    Hat..
                                                                                     ..
Kalite denince ilk akla gelen üretilen ürün ve hizmetin kalitesidir. Artan rekabet ortamında ve globalleşen dünyada artık ürün ve hizmet kalitesi bir ayrıcalık ve farklılık değil zorunluluktur. Bu yüzden kalite denince tüm süreçlerde kaliteyi sağlamayı anlamak gerekiyor.Toplam kalite yönetiminin..
Parlamenter sistemden, “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi” ne geçtik. Hükümet kuruldu. Yeni Bakanlar, Bakan Yardımcıları ve üst düzey bürokratlarda göreve başladı.2019 Yılı bütçe çalışmaları komisyonda tamamlandı. Gelecek ay içinde Türkiye Büyük Millet Meclisinde oylanarak yürürlüğe girecektir...
Yanlış dış politika izlemek, Türkiye’yi Uluslararası alemde yapayalnız bırakmıştır. Güya, bu beyler Orta Doğu’da Osmanlı İmparatorluğunu canlandırmanın düşünü kuruyorlardı! Şuanda komşu, her ülkeyle aramız açık. Mısır, Büyükelçimizi istenmeyen adam ilan etti.  Libya’da, Suriye’de, İsrai..
Namaz Vakitleri
    İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
    06:2607:5812:5215:1217:3418:59
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=