Lütfen bekleyin..
 • Ana Sayfa
 • 24°
  19 Ağustos 2018 00:32
 • Sitene Ekle
 • RSS
 • Son Haberler
 • Arşiv

Yazarlar

Türkiye’de oldukça yoğun geçen bir seçim mücadelesinin son devresinde, seçmenin adeta “ Bir daha mı? Tövbe!!” dercesine muhalefete yaktığı umut ışığını söndürdüğü ve beklentilerin de üzerine çıkarak AK Parti ile “durmak yok, yola devam” mesajının altını net bir şekilde çizdiği 1 Kasım seçimleri, AK ..
15 Temmuz 2016 gecesi yaşanan alçak ve kanlı darbe girişimini Avrupalı muhataplarımıza anlatmak için 1-4 Ağustos tarihleri arasında TBMM dışişleri komisyonu  üyesi bir grup milletvekili arkadaşlarımızla  görüşmeler yapmak için AB'nin başkenti Brüksel’e gittik.BRÜKSEL’DE  OHAL ..
Günümüz dünyası, çok hızlı bir değişim ve dönüşümün olduğu, bilginin üretilmesi, kullanılması ve aktarılmasına yönelik her alanda (sosyal, siyasal, ekonomik vb.) değişmelerin yaşandığı bir dönem içerisindedir. Bu dönemin özelliği, sosyal hayatımızdaki genel değişmelere temel olan eğitim alanında da ..
Çankaya Sofraları, Mustafa Kemal’in yakın çevresiyle bir araya gelip Kurtuluş Savaşı yılları ile sonrasında önemli kararları alıp tartıştığı bir sofraydı. Atatürk, bu sofrada, Devletin yeniden yapılanmasını, devrimleri, reformları dönemin aydınları ile konuşmuştur.Bu sofraya önce bugün Müze Köşk..
"Şu kopan fırtına Türk ordusudur Yâ RabbiSenin uğrunda ölen ordu, budur yâ RabbiTâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmınGalib et; çünkü bu son ordusudur İslâm’ın"Y.Kemal BeyatlıYıl 1071, aylardan Ağustos…Bizans İmparatoru Roman Diyojen, 300 bin kişilik Bizans Ordusu ..
Ülkemizde 1980’li yılara gelene kadar yerleşim yerlerinin idari teşkilatlanmalarında çok fazla bir değişiklik olmamıştı.1980’li yıllara gelindiğinde, nüfus yeterliliğine sahip köy statüsündeki yerleşim yerlerinin Beldelere dönüştürülmesi hız kazandı ve ülkemizde pek çok köy yerle..
Bugün TBMM Başkanını seçecek, meclis başkanının İsmail Kahraman olacağı bir düğüne giderken Cumhurbaşkan'ınından telefon alarak Ankara'ya gelerek MKYK'ya girmesi ile belli idi.Bir haftadır da kabine listeleri havada uçuşuyor. Kimi WhatsApp'tan geliyor, kimini bir internet sitesin..
Milyonlarca öğrencimizin sınav maratonu bitti. Daha dinlenemeden ve soluklanamadan zihinlerinize yeni sorular üşümeye başladı bile:•    Hangi bölüm?•    Hangi meslek?•    Hangi Üniversite?•    Hangi şehir?•    Hat..
                                                                                     ..
Şirketlerin tarihlerinde milat niteliğinde dönemler vardır. Sonrasında yüksek büyüme, verimlilik ve kârlılık artışları, yeni sektör ve pazarlara giriş gibi büyük değişim adımları atılır. Başlıktan da anlaşılacağı gibi şirketlerin sınıf atladığı dönüşüm programlarından bahsediyoruz.Ciddi bir araş..
Büyük bir seçim sürecini geride bıraktık.Millet, sandıkta tercihini yaptı. Hem Cumhurbaşkanını ve hem de vekillerini seçti. Seçimlerden, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve Cumhur İttifakı zaferle çıktı.Parlamenter sistemden, “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi” ne geçildi.Zaman ka..
Yanlış dış politika izlemek, Türkiye’yi Uluslararası alemde yapayalnız bırakmıştır. Güya, bu beyler Orta Doğu’da Osmanlı İmparatorluğunu canlandırmanın düşünü kuruyorlardı! Şuanda komşu, her ülkeyle aramız açık. Mısır, Büyükelçimizi istenmeyen adam ilan etti.  Libya’da, Suriye’de, İsrai..
Namaz Vakitleri
  İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
  04:2005:5613:0016:4519:5121:18
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=